Hostal El Rio
Hostal El Rio Hotel Cuenca met 32 kamers is gelegen ongeveer 1 km van het Pumapungo-museum en op 8 minuten wandelen van de Plaza de San Francisco Mercado.
Het centrum van Cuenca kan worden bereikt binnen 5 minuten lopen van dit pension, en culturele locaties zoals het Museo Municipal de Arte Moderno liggen op 600 meter afstand. Het hotel bevindt zich op 5 minuten loopafstand van de bushalte Universidad de Cuenca, op een paar stappen verwijderd van handwerkwinkels. Hostal El Rio Cuenca bevindt zich ongeveer 1,1 km verwijderd van het Parque San Blas.
Gasten kunnen proberen Ecuadoraanse gerechten bij La placita gelegen in de buurt van deze accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Rio Tomebamba & Calle Larga750 m
- Manos del Mundo200 m
- Cidap700 m
- Colegio Benigno Malo600 m
- Iglesia de la Merced600 m
- Iglesia de Las Conceptas250 m
- Economuseo Municipal Casa del Sombrero200 m
- de Tomebamba rivier450 m
- Luchthavens
- Cuenca Luchthaven4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Gratis toiletartikelen
- Wastafel
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hostal El Rio Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Hostal El Rio Hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Cuenca van Hostal El Rio Hotel?
Cuenca luchthaven en Hostal El Rio Hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Hostal El Rio Hotel uitchecken?
Klanten van Hostal El Rio Hotel moeten tot 10:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Hostal El Rio Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Hostal El Rio Hotel is $140. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Cuenca?
Dit hotel in Cuenca biedt Klassieke Vierpersoonskamer en Basic Driepersoonskamer om eruit te kiezen.